Kanal Görüntüleme

Tıkanmış veya çevresel etkenlerden kullanılamaz hale gelen kanalların robot yardımı ile görüntülenmesi , teknolojik yöntemlerle tıkanıklığın veya arızanın giderilmesine kanal görüntüleme denir.. Kanal görüntüleme cihazlarımız her pvc borulara uygun kamere ölçüleri ile görüntü alınabilmektedir.

Kazıya gerek bırakmayan % 100 yerli Malı yeni CCTV Kanal Görüntüleme Robotumuz konusunda en ileri teknolojiyi kullanmaktayız. Kanal Görüntüleme Robotu Traktör üzerine monte edilmiş olup 360 Derece hareketli kamera sayesinde atık su borularının Mevcut durumunu fotoğraf ve video kaydı yaparak sorunun ne olduğunu kesin ve net şekilde görmenizi sağlar.

Klasik tesisatçılık anlayışını tamamen değiştirerek, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma anlayışıyla çalışan hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartmak ve kalitesini en iyi hale getirmek için, getirdiği En son teknolojiye sahip olan robotlar ile kırmadan, en düşük maliyetlerle hizmet vermektedir. Kendi özel araçları ile hizmet veren Bi Vidanjör Görüntüleme, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini alabilmek için büyük titizlikle işini yapmaktadır.

 

Gebze Kanal Açma | Gebze kanal görüntüleme