Kombine Temizleme ve Kombine Aracı

Kombine kanal açma araçlarımız müşterilerimizin kendi istekleri doğrultusunda hazırlanan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerle sahip hepsi birbirinden farklı tasarım araçlardır. Çok daha verimli, hızlı, esnek ve güvenilir temizlik sağlar.


Kombine kanal açma araçlarımız şehir kanalizasyon sisteminde tıkanıklığa yol açan kum, çakıl, toprak parçaları, pet şişe, çeşitli metal kutular, katılaşmış yağ birikintileri ve foseptik atıkların yüksek basınçlı suyun parçalama ve iteleme etkisiyle temizliğinin yapılmasına ve emiş özelliği ile de bulunduğu yerden tahliyesinin gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır.


Kombine kanal açma ve temizleme aracımızın vakumlama ya da yüksek basınçlı kanal açma özellikleri hem birlikte hem de ayrı ayrı çalıştırılabilir.


Araçlarımız üretim aşamalarında ekstra modern teknoloji ile desteklenir, içerdiği donanımlar ve ileri teknoloji ile operatöre yardımcı olur. Üretimlerimizde temel prensibimiz olarak benimsediğimiz ekolojik duyarlılık, gelişmiş donanım ve ileri çalışma yöntemleriyle birleşerek araçlarımızda daha az yakıt sarfiyatı ile maksimum çalışma gücü sağlanmakta ve bu durum müşterilerimize avantaj sağlamaktadır.