Endüstriyel Havuz Temizliği

Periyodik bakımlar esnasında dolum tesisleri seperatör havuzları, yakıt tankları, boya kabini havuzları, fosseptik kuyuları, arıtma tesisi havuzları vb. atıkların muhafaza edildiği proses kabinlerinin ve açık/kapalı kanalların temizlenmesi, çıkan atıkların ve atıksuların yönetmeliklere uygun şekilde uzaklaştırılması hizmetleri sunulur.


Arıtma tesisi havuzlarının boşaltılması, dip ve yan duvarların temizlenmesi esnasında çıkan bakteri, çamur, atıksu vs. türündeki atıkların uzaklaştırılması ve yönetmeliklere uygun şekilde işleme sokularak zararsız hale getirilmesi hizmetleri her türlü iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyulacak şekilde sunulmaktadır.


Yıllardır edindiğimiz deneyim ve birikimleri her geçen gün artırıyor ve bunu endüstriyel temizlik hizmetleri sektörüne aktarıyoruz.


Alanında deneyim sahibi teknik bir ekibe sahibi olan Bursa Kanal, beraberinde modern makina parkuru ve BUSKİ tarafında onaylı araçları ile zaman ve maddi kayıplarınızı en aza indirgeyip karşılıklı ve etkileşimli bir misyon ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.